Twitter

15 Mayıs : KariyerİST KARİYER VE GİRİŞİMCİLİK MERKEZİ düzenlenen bir törenle resmen açıldı!

 

İstanbul Mülkiyeliler Vakfının Şişli Merkezinde Konferans Salonu olarak kullanılan 5. katı yeniden düzenlenerek KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi için yeniden düzenlendi . Mart ayından itibaren fiilen çalışmaya başlayan Merkez, 15 Mayıs Çarşamba akşamı düzenlenen bir Açılış Kokteyli ile projenin tüm ortak ve paydaşlarının katılımı ile resmen aıldı.

Açılışa KariyerİST Katılımcısı öğrenciler ve yeni Mezunlar, projenin ortakları ve ilgililer katıldılar.
Açılışta İstanbul Mülkiyeliler Vakfı Başkanı Hüseyin Ergün ve İstanbul Kültür Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Samahat Sıddıka Demir birer konuşma yaptılar.
KariyerİST katılımcısı arkadaşlar, projenin kendilerine kazandırdıklarını anlattılar ve Rektör ve başkan ile proje ile ilgili sohbet ettiler.
Herkesin daha fazla kaynaştığı ve KariyerİST aidiyetinin daha güçlendiği açılış ile birlikte KariyerİST , tüm KariyerİST katılımcılarının her an gelebilecekleri ve kariyerleri ile ilgili her türlü konuyu danışacakları bir merkez olarak faaliyete geçmiş oldu.

 

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

imv-logokultur-logohabitat-logo 


KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi

 Abide-i Hürriyet Cd. Hasat Sk. No.2/5 3438 Şişli - İstanbul Tel: 0212 296 41 91 Faks: 0212 296 41 92 www.kariyerist.org 


KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Projesi İSTKA tarafından desteklenmektedir. 


“Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek
sorumluluk KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi'ne  ve proje ortaklarına ait olup, İSTKA veya Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.”