Twitter

17 – 25 Ocak arasında Şişli’de Öğrenci Kulüpleri temsilcileri ile bir araya gelindi.

 

 

17 – 25 Ocak arasında Şişli’de KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi olarak düzenlenecek olan 5. Katında toplantıya katılamamış olan Öğrenci Kulüpleri temsilcileri ile bir araya gelindi.  Koç Üniversitesi  Girişimcilik Kulübü Başkanı Berk Yılmaz ve Maltepe Üniversitesi Girişimcilik Kulübü Başkanı Tarık Şen, İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Girişimcilik Kulübü Başkanı Aslınur Dalkılıç, İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ:      Bankacılık ve Finans Kulübü Başkan Yardımcısı   Ahmet Alper ile toplantılar yapıldı, proje ile ilgili bilgi aktarıldı, KariyerİST afişleri verildi. Tüm öğrenci Kulübü temsilcileri afişleri okullara astırarak, kendi Kulüp üyelerine mail göndererek, Facebook ve Twitter sayfalarında paylaşarak KariyerİST’in tanıtımını yapacaklar ve öğrencilerin online başvuru yapmalarını sağlayacaklar.

imv-logokultur-logohabitat-logo 


KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi

 Abide-i Hürriyet Cd. Hasat Sk. No.2/5 3438 Şişli - İstanbul Tel: 0212 296 41 91 Faks: 0212 296 41 92 www.kariyerist.org 


KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Projesi İSTKA tarafından desteklenmektedir. 


“Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek
sorumluluk KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi'ne  ve proje ortaklarına ait olup, İSTKA veya Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.”