Twitter

25 Nisan’da katılımcılarımız “Kariyer ve Gelecek Planlama Paneli” ve Sertifika Töreni’nde ilk Sertifikalarını aldılar!

 

25 Nisan’da katılımcılarımız “Kariyer ve Gelecek Planlama Paneli” ve Sertifika Töreni’nde ilk Sertifikalarını aldılar!

25 Nisan'da, İstanbul Kültür Üniversitesi Önder ÖZTUNALI salonunda "KariyerİST'liler Buluşuyor " "Kariyer ve Gelecek Planlama Paneli" ve “Sertifika töreni”nde katılımcılarımız bir araya geldiler ve Birinci Kademeyi tamamlayan ilk 6 sınıftaki arkadaşlarımız Sertifikalarını törenle aldılar.
İnteraktif , karşılıklı Soru-Cevaplı olarak geçen Seminer ve Panel programımız sonunda sertifikalarını alan katılımcılarımız "Buluşma Kokteyli"nde keyifli saatler geçirdiler.


Seminer ve Panel Programında, TODAY & TOMORROW İnsan Kaynakları Şirketi Yön. Kur. üyesi Emel Gelincik “Kariyer Planlama - Gelecek ve Çoklu kariyer - Deneyimler – Örnekler” adlı sunumu, Okan Üniversitesi Öğr. Görevlisi Sinan Bayraktar : Eğitmen & Danışman – “Bir Kariyer yolu olarak Girişimcilik “ sunumunu, ARC Eğitim & Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hakan Çınar “Bir Kariyer Öyküsü ve Yol Haritası “ adlı sunumları yaptılar Panelin moderatörlüğünü KariyerİST Proje Koordinatörü Kamil Kasacı yaptı.

imv-logokultur-logohabitat-logo 


KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi

 Abide-i Hürriyet Cd. Hasat Sk. No.2/5 3438 Şişli - İstanbul Tel: 0212 296 41 91 Faks: 0212 296 41 92 www.kariyerist.org 


KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Projesi İSTKA tarafından desteklenmektedir. 


“Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek
sorumluluk KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi'ne  ve proje ortaklarına ait olup, İSTKA veya Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.”