Twitter

27 Şubat : Birinci KariyerİST Buluşması ve “KariyerİST Projesi Tanıtım Semineri “yapıldı.

 

27 Şubat Birinci KariyerİST Buluşmasi ve “KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Projesi Tanıtım Semineri “yapıldı.

Katılımcılarımız, tüm paydaşlarımız ve projeye başvuranlar Birinci KariyerİST Buluşması , “KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Projesi Tanıtım Semineri “ ve Açılış Kokteylinde 27 Şubat’ta İstanbul Kültür Üniversitesi Önder Öztunalı Konferans salonunda bir araya geldiler .
Yaklaşık 200 civarında davetlinin ve Kültür Üniversitesi öğrencisinin katıldığı programda, once Proje Koordinatörü Kamil Kasacı Projenin geldiği nokta ve bundan sonra yapılacaklar ile ilgili bilgi Verdi. Seminer'de Sinan Bayraktar, Rıza Kadılar ve Meral Arık TOPRAK Kariyer, Gelecek Planlama ve Girişimcilik üzerinde kendi deneyimlerini paylaştılar ve salondan gelen sorulara cevap verdiler.

Panelimizde gençleri İst. Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü Başkanı Mehmet Zeki Tuğrul temsil etti. Panel sonrası bir saat boyunca katılımcı gençlerin katkı ve soruları ile konu etraflıca ele alındı.

Panelin bitiminden sonra katılımcılar Açılış Kokteylinde hep birlikte keyifli bir akşam yaşadılar.

imv-logokultur-logohabitat-logo 


KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi

 Abide-i Hürriyet Cd. Hasat Sk. No.2/5 3438 Şişli - İstanbul Tel: 0212 296 41 91 Faks: 0212 296 41 92 www.kariyerist.org 


KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Projesi İSTKA tarafından desteklenmektedir. 


“Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek
sorumluluk KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi'ne  ve proje ortaklarına ait olup, İSTKA veya Kalkınma Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamaktadır.”